MotoGP.pl Ilość artykułów na temat Wspieram.to: 3

Dołącz do #TeamPasek 2016

Wesprzyj Adriana Paska w kampanii crowdfundingowej i pomóż mu wystartować w nowym sezonie wyścigowym.

Rok temu z pomocą kibiców, internautów i fanów sportów motocyklowych udało się dokonać niemal niemożliwego. W nieco ponad miesiąc zebraliśmy środki, dzięki którym Adrian Pasek mógł wystartować w sezonie wyścigowym 2015. Wykorzystał daną mu szansę. Zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie SuperStock 600 i zdobył najwyższą lokatę spośród zawodników z Polski w niemieckich mistrzostwach Yamaha R6 Dunlop Cup.

Zobacz na MotoGP.pl
8 lat temu | 2016-03-17

Pasek o krok od podium w Yamaha R6 Dunlop Cup

Adrian Pasek ukończył wyścig pierwszej rundy niemieckiego, motocyklowego pucharu Yamaha R6 Dunlop Cup na czwartej pozycji. Na torze Lausitzring 23-latek finiszował tylko cztery dziesiąte sekundy za podium i trzy sekundy za zwycięzcą, mijając linię mety jako najszybszy z czterech Polaków. Po udanych, sobotnich kwalifikacjach Pasek rozpoczął niedzielne zmagania z czwartego pola w stawce 39 zawodników z całej Europy. Choć po starcie spadł na piątą lokatę, motocyklista z Kolbuszowej na finiszu narzucił świetne tempo i odzyskał czwarte miejsce.

Zobacz artykuł na MotoGP.pl

8 lat temu | 2015-05-04

Adrian Pasek liczy na dalsze starty dzięki crowdfundingowi

Adrian Pasek, najbardziej obiecujący polski motocyklista młodego pokolenia, walczy z czasem przed startem wyścigowego sezonu. Aby zgromadzić niezbędny budżet, „Pasio” postanowił sięgnąć po popularny ostatnio nie tylko w świecie motorsportu crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe. 23-letni dziś Pasek motocyklową karierę rozpoczynał od stuntu, jako 16-latek zostając najmłodszym wicemistrzem Polski w tej dyscyplinie.